Nawigacja

Menu kategorii

Komitet Sterujący

Igor Ostrowski

  • Igor Ostrowski
    Igor Ostrowski

Wspólnik kancelarii prawniczej Dentons

Igor Ostrowski, wspólnik kancelarii prawniczej Dentons, działającej w ponad 140 lokalizacjach, w ponad 60 krajach. Szef działu Prawa Technologii, Mediów i Telekomunikacji na Europę.

Współprzewodniczący Komitetu Gospodarki Cyfrowej Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. W latach 2014-2016, Przewodniczący Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji. W latach 2009-2011 był członkiem Zespołu Doradców Strategicznych Premiera RP oraz pełnił funkcję wiceministra w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Jest członkiem Multistakeholder Advisory Group przy Internet Governance Forum – agendzie ONZ zajmującej się kwestiami funkcjonowania, ładu i rozwoju Internetu na świecie.

Posiada ponad 18 lat doświadczenia w doradztwie prawnym dla klientów z sektora telekomunikacyjnego, mediów oraz nowoczesnych technologii. Doradza wiodącym nadawcom telewizyjnym i radiowym, firmom telekomunikacyjnym i informatycznym w kwestiach związanych z wchodzeniem na rynki w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym kwestiach regulacyjnych i z obszaru prawa własności intelektualnej.

do góry