Nawigacja

Menu kategorii

IGF 2020

IGF 2020

Piętnaste, coroczne spotkanie Forum Zarządzania Internetem (IGF) wyjątkowo odbędzie się w 2020 roku w formacie online. Sekretariat ONZ, organizator i jednocześnie gospodarz wydarzenia, podjął się wyzwania jakim jest organizacja Forum w czasie pandemii COVID-19.

Sytuacja kryzysowa to także nowe możliwości i wyzwania w dyskusji o zarządzaniu internetem. Hasłem tegorocznego IGF jest: Internet for human resilience and solidarity. Program Forum podzielony został na 4 ścieżki: (1) Dane, (2) Środowisko, (3) Inkluzywność, (4) Zaufanie.

Dzięki formule online, uczestnicy IGF 2020 będę mogli dłużej cieszyć się wydarzeniem. Agenda zakłada podział spotkań na pre-events od 23 października do 6 listopada, w czasie których odbędzie się Forum Otwarte oraz dyskusje inicjatyw regionalnych. Oficjalne otwarcie głównych obrad IGF 2020 odbędzie się 9 listopada i potrwa aż do 17 listopada 2020 roku. W czasie tego tygodnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, panelach, a także obserwować obrady i spotkania w formule round-tables.

Szczegółowe informacje o agendzie i wydarzeniu znajdują się na oficjalnej stronie IGF ONZ: https://www.intgovforum.org/multilingual/content/igf-2020

do góry