Nawigacja

Menu kategorii

Prelegenci

Bożena Skibicka

KIGEIT

Doktor nauk ekonomicznych. Ukończyła Politechnikę Wrocławską, odbyła również staże naukowe na Uniwersytecie Tsukuba (Japonia) i na Uniwersytecie w Mariborze (Słowenia).

Jest związana z branżą IT od 1990 roku.

Specjalizuje się w dziedzinie zarządzania dokumentami i automatyzacji procesów oraz analityki biznesowej. Autorka wielu publikacji w tej dziedzinie.

Bożena Skibicka jest Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Praktyków Zarządzania Wiedzą, a jako Menedżer ds. Rozwoju Biznesu współpracuje z firmą mis2. Aktywnie promuje współpracę między nauką a przemysłem poprzez podejmowanie szeregu inicjatyw w tym obszarze.

Bożena Skibicka z sukcesem przeprowadziła wiele projektów wdrożeniowych o różnej skali zarówno w sektorze publicznym, jak i komercyjnym (m.in. Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Obrony Narodowej, Agencja Mienia Wojskowego, Kancelaria Prezydenta RP, Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, Netia Telekom, Żywiec SA, Impel SA).

Jest wiceprezesem Business Centre Club Convention i przedstawicielem Dolnośląskiej Loży BCC w Komitecie Monitorującym RPO Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

W wolnym czasie gra w golfa.

do góry