Nawigacja

Menu kategorii

Forum Zarządzania Internetem 2018

Forum Zarządzania Internetem 2018

ZAPRASZAMY NA POLSKIE FORUM ZARZĄDZANIA INTERNETEM 2018

JUŻ 13 GRUDNIA PO RAZ KOLEJNY „SPRAWDŹ, KTO RZĄDZI INTERNETEM!”

Otwieramy rejestrację na Forum. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz organizację prosimy przesyłać na adres igfpolska@mc.gov.pl.

Poznaj program Forum – pobierz skróconą agendę. Więcej szczegółów dotyczących programu konferencji znajdziesz w zakładce „Agenda”.

Zapraszamy również Ciebie do uczestnictw w konferencji 13 grudnia w Centrum Nauki Kopernik (Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 20).

Tych, którzy nie będą mogli być z nami w Centrum Nauki Kopernik, zapraszamy do oglądania transmisji w Internecie. Wszystkie sesje będą transmitowane na żywo a relację będzie można obejrzeć z poziomu strony internetowej Forum.

Wstęp na Forum jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Część sesji prowadzone będzie w języku angielskim, bez tłumaczenia.

Wkrótce na stronie opublikujemy więcej informacji na temat poszczególnych sesji i uczestniczących w nich ekspertów. Zastrzegamy jednak, że zarówno agenda jak i lista ekspertów może jeszcze ulec zmianie.

Forum Zarządzania Internetem2018 przygotowuje Komitet Sterujący IGF Polska. W jego skład wchodzą liderzy pięciu grup interesariuszy: administracji, biznesu, organizacji pozarządowych i technicznych oraz środowiska naukowego.

Pytanie dotyczące Polskiego Forum Zarządzania Internetem można kierować na adres igfpolska@mc.gov.pl lub przekazać telefonicznie pod numer +48 22 245 55 66.

do góry